درباره ما

درباره ما

هولدینگ نظام مهندسی نظام تهران از سال 1385 به منظور خدمات گسترده در زمینه های فنی مهندسی شامل عملیات ساختمانی و تاسیساتی و شرکت در مناقصه های داخلی و خارجی و خدمات بازرگانی مرتبط با زمینه های مذکور فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت های آغازین شرکت متمرکز بر اجرای عملیات ساختمانی و در زمینه محاسبات، طراحی و اجرای پروژه های عمرانی در بخش صنعت و ساختمان فعالیت جدی خود را آغاز نمود و در این مدت توانست با توکل به خدا و تلاش روز افزون و کسب تجربیات ارزنده و بهره مندی از بزرگترین اساتید این رشته، پیشرفت های چشم گیری داشته باشد.

اين شركت برغم فشردگيهای كاری و همزماني عمليات طراحی و اجرا ، هميشه رعايت اصول Q.C.D را سر لوحه كار خود قرار داده و سعي كرده با رعايت استاندارهای كيفی و بهره گيری از آخرين علوم و فنون روز و همچنين با همكاری بهترين مهندسان طراحی و مهندسی ساختمان این شرکت را در جایگاه ویژه ای قرارداده است. جایگاهی که به جرات می توان برای آن رقبای اندکی متصور شد. به اتمام رساندن چندين پروژه بزرگ صنعتی و ساختمانهای اداری و تاسيسات مربوط به آن ، هزينه معقول و كيفيت بالا افتخاری است كه همكاران ما در كليه مديريت ها و واحدهای مختلف شركت در آفريدن آن نقش داشته اند.

اين شركت هم اكنون با در دست داشتن دهها پروژه بزرگ و كوچك در تمامي بخشهاي ساختمان و تاسيسات و نگاه به توسعه روز افزون امكان انجام بزرگترين عمليات ساختماني و تاسيساتي را در داخل و خارج از كشور دارد. اهداف متعالی این مجموعه ارائه خدمات ویژه مهندسی در زمینه طراحی، محاسبه و اجرا در مباحث صنعت، ساختمان و تاسیسات است به گونه ای که کلیه استانداردهای لازم با بالاترین رتبه بازدهی و کمترین هزینه برای کارفرمایان و بهره برداران گرامی فراهم گردد که برای نیل به این هدف تیم کاملی متشکل از تمامی تخصص ها دور هم گرد امده اند تا با هم اندیشی جامع، خدمتی در خور اعتماد شما ارائه گردد .

1400 | گروه مهندسین مشاور حقوقی نظام تهران